Tasuta e-õppe kursused ja tarkvara!

dreamspark

Microsoft Dreamspark on lahe programm kus ainult ISIC kaardi omamise eest saad sa endale tasuta hulgaliselt tarkvara ja e-õppe kursuseid ning võimaluse saada ka tasuta eksam. Muidugi viimase jaoks tasuks kiirustada, sest tasuta eksameid on piiratud kogus, seega vut-vut Dreamspark lehele ja õppima.

NB! Neile kes ei jõudnud Tehnoloogiaõhtu üritusele ning ei oma mingil põhjusel ISIC kaarti, siis saad tasuta e-õppe kursused minult kui sa kirjutad kommentaaridesse miks sa soovid saada tasuta e-õppe kursuseid ja paar sõna endast. Jagamisele läheb 25 e-õppe kursuse komplekti kus on siis igas komplektis 5 erinevat kursust.

Database Development
Web Developer
Microsoft Windows Developer
Microsoft Windows Server IT
Microsoft Windows Client IT

Pakkumine on minuarust täiesti vinge. Seega räägi sellest ka oma sõpradele, kes sellest huvitatud võiksid olla ning miks mitte viita siia postitusele ka oma blogis. Kui sa aga tahad veel rohkem nänni saada, sidemeid Microsoftiga ning head seltskonda võiksid kaaluda MUG.ee või MSP programmiga liitumist.

Aadress: https://itastudentpass.microsoftelearning.com/
Kood: Tuleb sinupoolt esitatud mailiaadressile

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...

 • jaak

  bribe

 • Mikk

  ainult kõik see mis neile endale kasulik on.
  Päris kuri lõks.

 • Tahad ka koolituse kupongi? 🙂
  Sest kui tahad, siis annan.

 • Jürka

  Mina tahaks küll… A ma pean mingi jutu endast nüüd tegema?

 • Jürka lihtsalt paari lausega jah, romaani pole vaja 🙂

 • Lauri

  Käisin Tehnoloogiaõhtul ja sain vautšeri ning saan ka https://itastudentpass.microsoftelearning.com ligi, aga DreamSparkist asju alla laadida ei saa, kuna tahab verifitseerimist. ISIC-kaarti ei ole ja üliõpilane ka veel ei ole (varsti-varsti). Kuidas oleks võimalik seda ikkagi saada?

 • Siis peaksid kiiremas korras endale ISIC kaardi ära vormistama mida saab teha kas ISIC kontoris või SEB pangakontoris (kui soovid pangakaarti + isic kaarti) saamaks ligi DreamSpark materjalidele 😉

 • asjalik_karu

  Tahaks ka seda nn koodi et DreamSpark materjalidele ligi saada.
  Olen ise IT üliõpilane aga ISIC kaarti pole viitsinud teha.