Täna õhtul toimuvad riigiportaali eesti.ee ja mitme riigiasutuse kodulehe hooldustööd

ria

Täna õhtul toimuvad riigiportaali eesti.ee ja mitme riigiasutuse kodulehe hooldustööd

Neljapäeva, 24. oktoobri õhtul on alates kella 18st mitme riigiasutuse koduleht hooldustööde tõttu suletud. Tööd lõppevad reede, 25. oktoobri öösel kell 3.00.

Sel ajavahemikul pole võimalik kasutada riigiportaali eesti.ee ega vaadata Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Siseministeeriumi veebilehte. Teiste hulgas on suletud ka Maanteeameti, Veeteede Ameti ja Riigi Infosüsteemi Ameti koduleht, samuti ID-kaardi baastarkvara alla laadimiseks mõeldud installer.id.ee. Kõikidel suletud veebilehtedel kuvatakse tööde toimumise ajal hooldusteade.

Riigi Infosüsteemi Amet vabandab võimalike ebamugavuste pärast ning soovitab riigiportaali eesti.ee külastajatel teha vajalikud toimingud neljapäeval tööpäeva lõpuks või lükata e-toimingud edasi reedesse.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...