.NET arenduse lühikursus #1 Tutvustus ja alused

Kas tahad teada saada, mis on .NET platvorm ja kuidas seda kasutada veebi-, nutitelefoni või andmebaasirakenduste loomiseks? Nüüd on selleks ideaalne võimalus! IT Kolledžis toimub tasuta lühikursuste seeria, kus saad Eesti ekspertide juhendamisel praktilise ja kiire ülevaate .NET raamistikust, OO progemisest, SQL Serverist, Silverlightist, ASP.NET-ist ja Windows Phone 7 mobiiliplatvormist.

Oodatud on kõik, kellel olemas varasem programmeerimiskogemus. Kursused on praktilised ja osalejatel on võimalus ise käed külge panna. Loengud toimuvad teisipäeva õhtuti IT Kolledži arvutiklassis (Raja 4c, Tallinn) kell 18.00 – 21.00 (kohtade arv on piiratud).

5. aprillil toimuvale esimesele koolitusele on registreerimine avatud. Osaleda võib kõigil arenduskursuse sarja sündmustel, aga igale kohtumisele tuleb registreerida eraldi.

• 05. aprill – Tutvustus ja alused, Heiki Tähis (registreerimine avatud)
• 12. aprill – Objektorienteeritud programmeerimise alused, Henn Sarv
• 19. aprill – Andmebaasid, Heiki Tähis
• 26. aprill – Silverlight, Jaana Metsamaa
• 03. mai – ASP.NET, Gunnar Peipman
• 10. mai – Windows Phone 7, Heiki Tähis

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...