Patareiriba – mõtetus või abikäsi taevast?

batterybarpro

BatteryBar on lisavidin sülearvuti omanikele, tegemist on väga mugava tööriistaga mis kuvab sinu aku olekut. Mis mulle eriti meeldib, on see, et ta teeb seda mõnusalt suurelt ja välimus on ka seadistatav vastavalt soovile. Tasuta saab proovida 30 päeva ka tasulist versiooni, mis mulle eriti meeldib lisaks meeldivale üllatusele, et ta eestikeelt mõistab.

batterybarpro_settings

Kahju muidugi, et Eesti keel veidi longab, kuid see pole minuarust probleem. Lisaks veel eelnevale selle, et valida saab kas protsentide või aja järgi näitamist. Kui sinule pakub huvi, siis võid Osiris Development lehelt selle järgi vaadata. Sellekohta aga kas ta sinuarvates on mõtetus või abikäsi taevast võid oma arvamust avaldada kommenteerides.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...