Parkija mupole: see munder ei kaite sind õhtul, kui sa selle seljast võtad

Mupo patrulli jaoks ei olnud 6. mai just kõige meeldivam päev – Kaasani kiriku juures väljakutset teenindavad inspektorid said parkimiseksimustele tähelepanu juhtimisel kurje ähvardussõnu. Pühakoja kõrvale oli keelualale ja haljasalale pargitud hulgaliselt autosid, kuigi samas lähedal asub mitu tasuta parklat.

“Tundub, et elu on läinud nii mugavaks, et inimesed ei taha parkida üksnes otse korteri ukse taga, vaid soovitakse sõita ja parkida otse pühakoja ees,” kommenteeris juhtumit Tallinna Munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.
“Paraku on korrakaitsjate töös ilusamaid ja inetumaid hetki. Põhiline on igas olukorras säilitada rahu ja tasakaalukus. See ei pruugi alati olla kerge. Nii nagu antud videolõigus näha”.

Toompere sõnul osales üks videos nähtud inspektoritest nädalapäevad hiljem Mustamäel teed ületanud kümne pisikest pardipoja päästmise aktsioonil ja teine otsis nädal varem koos politseiga Kalamajas autosse pikaks ajaks üksi jäetud poisi ema. Mõlemad lood lõppesid õnnelikult. Loodetavasti laheneb rahumeelselt ka Kaasani kiriku juures parkimine.

Jälgi Geeniust:
https://www.facebook.com/geeniusee
https://www.facebook.com/autogeenius/
https://www.instagram.com/geenius.ee/