Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...

 • Guest1

  Kus juures uus logo on väga viis minu arust silm puhkab lausa.

  PS: See ei lähe kül teemasse aga uus Battle IT on muidu suurepärane aga kontrollige üle ühilduvus IE7, sest kui lükkasin enda ie9 browseri IE7 mode-i siis tekkisid kuvamisel ebakõlad osad elemendid liikusid paigast nagu näiteks artiklid tõmbusid 3 tulba asemel 2 tulpa ja päise all olev joon muutus kahekordseks jms.

  • IE7 kasutajaskonna number on väga väike ja seoses sellega me seda veebilehitsejat ei toeta. Toetatud on praegune versioon veebilehitsejast ja eelmine versioon veebilehitsejast.

   Sellegipoolest, lasen meie veebimeistril Mihklil selle ülevaadata, ehk on see mingi pisiasi mida kergelt parandada saab.

 • kala

  Mulle isiklikult uus logo küll väga ei meeldi.