Windows 8 24h tasuta koodilaagrid Tartus ja Tallinnas

Windows8_24h_Koodilaager_toetajad

Populaarsed koodilaagrid on tagasi linnas ja sel korral võtame fookusesse Windows 8 äpid! Juba 9.-10. märtsil, toimuvad kooditalgud Tartus, millele järgneb Tallinna häkkimisnädalavahetus 16.-17. märtsil. Kohapeal abistavad mentorid ja söök-jook, et arendusel ning ideedel otsa ei oleks. Kui soovid Windows 8 äpiarenduse või disaini kogemust või sul on vinge äpiidee ja vajad endale kaaslasi, siis koodilaager on koht, kust puududa ei tohi.

Parimatele tiimidele mitmeid auhindu ja Skype poolt on välja pandud Surface RT. Kõik rakendused on oodatud võistlema ka suurel Eesti Windows 8 äpp arendusvõistlusel, mille tähtajaks on 21. aprill.

Vaata lisa ja registreeru – osavõtt tasuta, kuid kohti piiratud arvul:

Küsimuste ja ettepanekute korral võta sõna foorumis, kuhu enam kui oodatud ka erinevad äpiideed.

Auhinnad

Windows 8 24h Koodilaagri auhinnad - MSDN tellimus koos Visual Studio 2012 Ultimate versiooniga, Pluralsight kursustele aastane ligipääs, Surface RT tahvelarvuti

Laagrile on õla alla pannud muhedad partnerid Skype, Samsung, Playtech, AdDuplex, Microsoft, EMT, Pluralsight ja Red Bull.

Mida kaasa võtta?

Windows 8 äppide arenduseks on vaja kahte asja: Windows 8-ga masinat ja Visual Studio 2012.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...