Tele2 langetas lastepaketi hinda 17%


Odavoperaator Tele2 alandas enne kooliaasta algust lastepaketiga helistamise minutihinda 17 protsenti 0,05 euroni.

Tele 2 Eesti jaemüügi- ja klienditeeninduse direktori Kristiina Mitti sõnul on Eesti soodsaima koolilastele suunatud paketi kuumakse 99 senti, mis sisaldab nii tasuta sõbranumbreid kui internetti.

Sügisel esimest mobiiltelefoni valides tuleks Kristiina Mitti kinnitusel lähtuda lapsest ja tema soovidest. “Nutitelefoni poolt räägivad sisseehitatud mp3-mängija, fotokaamera, mängud ja interneti kasutamise võimalus,” ütles Mitt ja lisas, et nii ei pea vanemad tegema kulutusi mitmete tehnikavidinate peale, mis telefonis juba olemas on. “Lihtsama kõnetelefoni plussideks on aga vastupidav aku ja soodne hind ning kui see juhtub ära kaduma, pole rahaline kaotus nii suur.”

Tele2 pakub koolialguse kampaania raames erihinna ning soodsa järelmaksuga mitmeid ihaldatud mobiilimudeleid ning üliõpilastele Samsungi Galaxy tab tahvelarvuteid.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...