Tele2 avas Facebookis klienditeeninduse

Tele2 Facebooki klienditeenindus
Tele2 avas Facebooki suhtluskeskkonnas klienditeeninduse, kus spetsiaalselt koolitatud töötajad vastavad tööpäeviti küsimustele tunni jooksul.

Tele2 Eesti klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul suhtlevad inimesed ettevõtetega Facebookis järjest enam ja virtuaalne klienditeenindus on uus trend nii Eestis kui mujal maailmas. “Kui inimesed on seal, siis peavad ka ettevõtted järgi tulema. Vastasime ka seni Facebookis klientide päringutele, kuid nüüd saime valmis mugavama ja kiirema rakenduse ning koolitasime oma töötajad sotsiaalmeedia tavade kohaselt vastama,” ütles Seliov.

“Praegu tuleb päevas paarkümmend päringut ja klient saab tööajal vastuse tunni jooksul,” lisas Seliov.

Facebooki rakendus hõlmab levinumaid küsimusi ning ka otsingut varasemate teemade leidmiseks. Tele2 Facebooki klienditeenindus on avatud tööpäeviti 10-19. Tele2 Eestil on Facebookis 58 000 fänni.
Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...