Ajaveebist

BattleIT ajaveebi teeb võimalikuks meie pisike, aga tubli tiim. Oleme seda meelt, et ainus viis olla edukas on teha seda, mida sa armastad kirglikult. Lugejatele soovime pakkuda konkurentsitult parimat sisu. Meil on ka omad põhimõtted, mida kõik toimetajad ja kaasautorid järgivad artiklite kirjutamisel.

Põhimõtted

 1. Me ei müü elektroonikat. Kui täpne olla, siis me ei müü hetkel mitte midagi. Loomulikult võime tulevikus oma meelt muuta ja müüa T-Särke ja muud nänni BattleIT brändiga, kuid see jääb ka selleks.
 2. Me viitame alati allkatele, välja arvatud juhul kui meie allikas seda ei soovi. Sellisel juhul teeb BattleIT toimetus kõik endast oleneva, et kontrollida info vettpidavust enne selle avalikustamist ning hoida allikas salajasena.
 3. Firmad võivad meile laenata asju ülevaate kirjutamiseks, kuid me tagastame need alati. Kui toode ei ole veel avalikustatud, siis nõustume meeleldi pressiembargo nõudega ning avalikustame ülevaate alles siis, kui PR firma selleks nõusoleku annab. Aeg-ajalt kirjutame ülevaateid ka toodetest mille oleme soetanud endale isikliku raha eest.
 4. Lubame, et BattleIT ega BattleIT toimetuse liikmed ei riku ühtegi NDA (non-disclosure agreement) lepingut mis on sõlmitud nende või BattleIT-ga.  NDA-d on midagi, millest me peame väga kõrgelt lugu.

Toimetajad

 • Sander Soots – Peatoimetaja (Editor-in-chief) – Tema on kodanik, kes pani aastal 2007 aluse BattleIT ajaveebile, sellel ajal ei olnud ajaveebide buum veel Eestisse saabunud. Oma elus on ta kasutanud nii Linuxi, Apple’i kui ka Microsofti lahendusi kuid praegusel hetkel eelistab ta Microsofti lahendusi. Pärjatud on teda nii Microsoft Student Partner kui Mozilla Student Partner tiitlitega kuid ta on ka ise nii mõnedki tiitlid välja teeninud (MCP, MCITP jt.).
 • Lauri Kretuzwald – Tegevtoimetaja (Managing Editor) – Erinevalt Sandrist meeldivad Laurile just Apple’i tooted mis toob toimetusse ka teise vaatenurga. Lauri vastutab nii meie Pressiteadete avalikustamise eest kui ka ürituste fotokajastuse eest. Vabal ajal tegeleb Lauri kunstiga.

Kontakt

Meiega saab kontakti meili teel kui saata kiri mail [ät] battleit [punkt] eu või helistada telefonil +372 64-64-018. Postiaadressiks on meie kontoril Vene 12A-4, 10123, Tallinn.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
BattleIT HQ

loading map - please wait...

BattleIT HQ 59.437659, 24.747650

Reklaamist

Arvame, et reklaam on põnev ja kasulik vaid siis kui see on hoolikalt suunatud. Kuulume smartADi reklaamivõrgustikku mis annab meile parima võimaluse Eestis kuvada suunatud reklaami sinule. Kui parasjagu reklaami ei ole, ei võta see ruumi ära ning kui sa ka reklaami näed, siis tasub sul sellele klikkida – asjatult sadu kordi me sulle reklaami ei näita.

Tähtsad artiklid

Tähtsad artiklid tähistan stiilis “Siren.gif põnev pealkiri ~!”. Kui sa näed sellist artiklit siis ilmselgelt arvan ma, et sellele tuleks rohkem tähelepanu pöörata kui teistele artiklitele. See muster on tuntud ka teistes veebiväljaannetes.

The symbol ~! is an homage to Figure 4 Weekly (f4wonline.com), and “siren.gif” is a reference to the siren that drudgereport.com uses with really huge breaking news.

Autoriõigusest

CCKõik siin saidil avaldatud tööd on Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License all litsentseeritud (kuid see ei välista Autoriõiguse Seaduse paragrahvi 12 lõike punkte 1, 2 ja 3). Sa ei tohi muuta, teisendada või tugineda siin lehel olevatele materjalidele oma töös ega kasutada siin lehel olevaid materjale kommerts eesmärkidel (soovikorral võta selleks minuga eelnevalt ühendust). Antud artiklite refereerimine ei ole lubatud täismahus vaid kuni 100 sõna, refereerimisel tuleb eranditult ära märkida allikas milleks on BattleIT koos lingiga vastavale artiklile. Avaldamaks artiklit täismahus palun võta sellega seoses meiega eelnevalt ühendust.

Kui sa eirad minupoolt esitatud nõudeid, siis võtan ma endale vabaduse teavitada

 • sinu veebimajutuse pakkujat ebaseaduslikust tegevusest.
 • otsingumootoreid ja oma partnereid sisuvargusest.
 • avalikkust sinu tegudest.

Edasised vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Privaatsusteave

Kui sirvite BattleIT ajaveebi, kogub, salvestab ja töötleb BattleIT Group koostöös teiste teenusepakkujatega teavet teie külastuste kohta. Sarnaselt teistele veebilehtedele sisaldab talletatud info nii privaatset kui mitteprivaatset teavet. Teabe kasutamise eesmärgid on peamiselt artiklite sisukvaliteedi tõstmiseks, kuid ka reklaami suunamiseks. Vajadusel võidakse Sinuga ühendust võtta.

Sinu andmed on jagatud järgnevate kolmandate osapooltega (nimekiri ei pruugi olla lõplik) lisaks meie teenusepakkujale (Zone Media OÜ)

 • Microsoft Corporation
 • Google Inc
 • Yahoo Inc
 • Facebook Inc
 • Twitter Inc
 • Automattic Inc
 • Elion Ettevõtted AS
 • Starman Kaabeltelevisooni AS
 • Corpore AS
 • OÜ TR.ee
 • smartAD

Autahvel

BattleIT ei oleks olnud võimalik ilma WordPressita (mis omakorda poleks olnud võimalik ilma lahedate inimesteta kes hindavad veebi vaba olemist). Siinkohal tahan välja tuua mõned arendajad kes on ühel või teisel moel kaasa aidanud sellesama ajaveebi valmisele: Christopher O’Connell, Mdkart, Matt Mullenweg , Takayuki Miyoshi, Dale Mugford and Duane Storey, John Watson, flyaga li, Dean Robinson, Ronald Heft , Arne Brachhold , Shamalt, Brad TouesnardDaniele Mancino, John Godley, Joost de Valk, Daniele Lippi, Francesco Castaldo, Mark Jaquith, Jeff WaughAnthony Montalbano , Travis Snoozy, Sohail Abid, Colin Wren, Andy Skelton, Christopher Ross, Rune GulbrandsøyStephane Daury, Doug Stewart, Safirul Alredhamitcho. Veelkord äitäh!

Lisaks tahaks veel välja tuua Zone, meie veebimajutuse partnerit, ja kõiki teid, üle 5000 ulatuva lugejaskonna kes siin uudistamas käivad. Tänu headele inimestele kes on valmis meid toetama ja koostööd tegema, on võimalik hoida see ajaveeb vaba räpasest reklaamist ja kõigest muust häirivast.

Contributing Editors: