Symbian on vaba platvorm kuhu peale ehitada oma rakendusi. Kuid sellel puudub tsentraalne rakenduste haldus programm (Tegelt on olemas, aga keegi ei paista seda kasutavat peale Nokia enda). Ja sellepärast on raske saada häid rakendusi. Sellepärast otsustasingi allpool välja tuua mõned rakendused mida võiks omada Symbiani telefoni kasutades. Kõik neist pole tasuta kuid leian, et hea asja eest maksta on igati õigustatud. Kõik allpool olevad rakendused on läbinud ka BattleIT Laboritesti kus nad on leitud ennast õigustatud olevat.

JoikuSpot – Võimaldab muuta mõne hetkega sinu telefoni WiFi purgiks. Võtab sisse aga mobiilse internetti ja jagab otse WiFit edasi. See on nii mugav et sa võid isegi mõelda miks keegi varem pole nii geniaalset asja teinud?

SymSMB – Jaga faile Windowsi ja Maci vahel otse telefonist. Ning sirvi faile otse telefonist. Nokia nõudis kõik tarkvara õigused endale. Loe lähemalt siit.

Messenger – Eestis kõige populaarsem suhtlustarkvara mobiilne versioon. Kuigi ametlikult kodulehel pole eesti toetatud riikide seas, siis saab rakenduse muudetud versiooni siit.

Opera – Saadaval nii Mini kui ka suurem versioon. Valik on sinu. See on ka ainuke brauser mis võistleb Safariga iPhonel.

Internet Radio – Väga palju raadioid on internetist kuulamiseks saadaval ja see programm teeb selle kuulamise naudinguks.

Mobber – Neile kes armastavad Last.FM raadiot pole see programm kahe silma vahel jätmiseks. Ei tasu ehmuda välimusest, programm töötab väga kenasti. PS: Uus versioon on väljas, senisest kiirem, stabiilsem ja ilusam!

BestCalc – Teaduslik kalkulaator võib osutuda kasulikuks, eriti siis kui koolis käid.

M!Weather – Ilmateade otse telefoni? Igaljuhul, igakell.

Google – Temalt saad otsingu otse töölaualt, kogu maailma kaardid ja gmaili rakenduse. Kellele ema kellele tütar. Kui Google juba põhimõtteliselt ei meeldi on ainus valik YahooGo!

Locr – Geotagi oma tehtud fotod.

Energy Pro – Jälgi oma telefoni energiatarvet ning õpi seda suurendama.

Y-Browser – Süsteemifailihaldur. Tööriist, mitte mängimiseks.

Postitus on uuendatud 28. November 2008. Kõik rakendused on testitud ja töötavad korralikult Nokia E71 telefoniga. Vaata E71 telefoni ülevaadet meie blogist siit.

Märksõnad:

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

7 kommentaari artiklile “SymbianStore (Ehk head Symbiani rakendused)” Subscribe