Skype muutub sotsiaalsemaks tänu uuele Skype’i Windows’i 5.5 betaversioonile

Skype tuli täna välja uue Skype’i Windows’i 5.5 betaversiooniga, mille uuendused ja värskendused põhinevad Skype’i kasutajate enda tagasisidel, muutes kasutamiskogemuse nüüdsest veelgi mõnusamaks. Samuti aitab Skype jätkuvalt inimestel paremini ühenduda, pakkudes nüüd veelgi lihtsamat võimalust suhelda oma perekonna ja sõpradega ka Facebook’is. Nii saavad kasutajad uue Skype 5.5 versiooniga oma Facebook’i sõpradele otsesõnumeid saata mugavalt läbi Skype’i, kasutades selleks eraldi Facebook’i kontaktide menüüriba.

Uus Skype’i Windowsi 5.5 betaversioon hõlmab järgmisi funktsioone:

  • Facebook’i kiirsõnumid – suhtle oma Facebook’i sõpradega mugavalt läbi Skype’i
  • Facebook’i kontaktide menüüriba – uus Skype’i vahekaart, kus on kajastatud vaid kasutaja Facebook’i kontaktide list
  • „Like’i“ ja kommenteeri – Nüüd saavad kasutajad läbi Skype’i silma peal hoida ka oma Facebook’i uudisvool ning „like’da“ ja kommenteerida oma sõprade staatuseid ilma Facebook’i eraldi sisse logimata.
  • Uus kõnekontrolli tööriistariba  – eripäraks uued, ümberdisainitud graafilised ikoonid

Samuti on edasiminekuid telefoninumbrite salvestamise juures, “Call Phones” profiilil ning kõne ootele panemise toimingul. Lae alla Skype ja proovi ise järgi.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...