Siren.gif Steve Ballmer külastas täna taas Eestit ~!

Steve Ballmer külastas erinevaid arendusosakondasid viimati maikuus, kui Microsoft ligi $8.5 miljardi eest Skype ära ostis. Täna on meil põhjust pisut rõõmu tunda – taaskord külastas ta meie pisikest maalappi. Steve pole BattleIT teada ühtegi teist arenduskeskust õnnistanud aastas kahe külastusega. Skype on peale Microsofti äraostu kinnitamist eraldi divisjon ega ole otseselt seotud Eesti Microsofti osakonnaga.

Viimane kord viibisid Skype tegelased koos Steviga kohvik Wabadus ning kuidagimoodi sai Steve kätte ka kurikuulsa Skype töötajate ristimise joogi – Millimallikas. Seal samas kohvikus õnnestus ka minul pildipeale saada tänu Sten Tamkivi vastutulelikkusele. Tänane Skype kohtumine on hoitud aga saladuses – kuni Sten Tamkivi Twitteri teateni ei teadnud vast keegi väljaspool Skype ega Microsofti. Täielik eetrivaikus oli ka töötajate poolt – ei ühtegi kahtlast Foursquare ega Twitteri teadet.

PS: Esimese pildi autor Karli Saul

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...