Samsungi Galaxy Gear ja Galaxy Note 3 tulekul

samsung-galaxy-gear-smartwatch-cover

Samsung on oma Galaxy Gear kellaga valmis saanud ja on seda esitlemas 4. septembril.Lee Young-hee (Samsung – VP) sõnul ametlikult oodata Galaxy Note 3 telefoni ja ka teisi seadmeid. Esmane esitus on neil IFA consumer electronics trade showl Berlinis. Ajaliselt üritatakse tulla täpselt turule enne seda kui Apple oma toodetega müügile jõuab. Igatahes on oodata järgmist kaklust ja võimalik, et ka uusi patentide kohtulahinguid.

Internetis liikvel olevad esimesed pildid mida võib oodata:

samsung-galaxy-gear-smartwatch-1

Samsung Galaxy Gear kõrval teeb oma debüüdi  tablet suurusega nutitelefon Galaxy Note 3. See on telefon, mis täidab juba praegu tühimiku ülegabariidiliste telefonide või alamõõdulised tabletite vahel. Väheke ole see ka kasutaja silmades kuidas ta antud seadet enda jaoks näeb ja kirjeldab.

Samuti ei ole kaugel ka Apple lubadused kelle sõnul on nad tulemas iWatch seadmega välja juba 10. septembril.

 

samsung-galaxy-gear-smartwatch-5

 

Via: mashable.comnews.cnet.com, others

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...

  • Jaanek

    Lugesin just, et paindliku ekraaniga see välja ikkagi ei tule. Ehk siis need internet is liikuvad pildid tundub pole just sellised nagu seade olema hakkab.