Printimine pilvepiirilt

 

Overall on tulnud välja inovaatlilise pilveprint teenusega. Pilveprint on teenus mis võimaldab inimestel oma arvutist prinditava faili internetti laadida ja selle printida kasutajale sobivas Overalli prindipunktist. Selleks ,et teenusest täpsemalt aru saada soovitame tutvuda järgneva videoga:

Nii tudengite kui ka kõikide teiste soovijate jaoks on prindipunktid leitavad nii Tartu Ülikoolis, Tehnikaülikoolis, Tallinna Ülikoolis, Muusika- ja Teatriakadeemias kui ka Otsakoolis. Lisaks võib pilveprintida ka Tartu Ülikooli Raamatukogus ja Tallinnas Rahvusraamatukogus.

Pilveprint täieneb pidevalt – praegu saab oma prinditööde eest tasuda Overalli ID-pileti, m-makse või internetipanga kaudu, kuid lähiajal lisandub maksmine ka krediitkaardiga. Oluliselt mugavamaks muutub teenuse kasutamine nutiseadmetelt ning aasta jooksul kasvab pea poole suuremaks ka prindipunktide arv.

Rohkem infot teenuse kohta leiab Pilveprindi veebilehelt.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...