President Toomas Hendrik Ilves koos vanema vanuserühma võitja Andri Soonega Kadrina Keskkooli 11. klassist.

President Toomas Hendrik Ilves koos vanema vanuserühma võitja Andri Soonega Kadrina Keskkooli 11. klassist.

President Toomas Hendrik Ilves ütles õpilasleiutajate üleriigilise konkursi lõpetamisel, mis toimus Tallinnas Energia Avastuskeskuses, et tuleb julgelt mõelda ning oma mõtteid ka teoks teha.
Esmapilgul väikesest ideest saavad alguse suured mõtted ja teod, aga see juhtub ainult siis, kui olete ise julged oma mõtteid välja pakkuma ning neid katsetama, muidu ei saa mõte teoks, meenutas riigipea. „Ning pidage meeles, et kõik asjad ei pruugi kohe õnnestuda, kuid alati tasub edasi mõelda ning proovida,“ julgustas ta õpilasleiutajaid muutma maailma paremaks ja targemaks.

„Teie siin olete uute Skype’ide, GrabCAD’ide ja TransferWise’ide loojad ja arendajad. Teie olete Eesti tulevik,“ lisas riigipea.

Märksõnad: , , , , , , , ,

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

Kommentaarium on suletud.