November on hea e-teenuse tunnustamise kuu

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus nimetavad novembri hea e-teenuse kuuks ja kutsuvad märkama ja tunnustama igapäevaelu lihtsustavaid e-lahendusi. Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi sõnul on hea e-teenuse kuu eesmärk saada tagasisidet positiivsetest teenustest ning neid teistele eeskujuks seada. “E-teenuseid on erinevate eesmärkidega – ühed muudavad riigi inimestele lähedasemaks ja läbipaistvamaks, teised laiendavad silmaringi ja pakuvad meelelahtust. Kui teenus on hea ja seda märgatakse, siis on sellel potentsiaali ka väljaspool Eestit läbi lüüa,“ lisas Parts.
Kõik arvutikasutajad saavad häid e-teenuseid esile tuua ning nende üle arutada internetis aadressil www.e-konkurss.net. Hea e-teenuse äramärkimisel palume lisada ka lühikese põhjenduse, miks just nimetatu on parim. Kiidetavate e-teenuste kategooriad ei ole mingil viisil piiratud, oodatud on nutikad e-lahendused tervise ja hariduse valdkonnast kuni kultuuri, äri ja mängudeni.

Kasutajatelt kiitust teeninud IT-lahendusi oodatakse kandideerima ka Eesti Parim E-teenus 2011 konkursile, mis lähiajal välja kuulutatakse. Konkurss korraldatakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmi “Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine” raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel. Parim E-teenus 2011 on ühtlasi rahvusvahelise e-lahenduste konkursi World Summit Award (WSA) 2011 Eesti eelvoor.

Häid e-teenuseid saab kiita siin.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...