MS DevDays 2009 seminar. Mina olen kohal aga sina?

DevDays

Tegemist on üle Euroopa toimuva üritustesarjaga, mille mõte on anda ühe päeva jooksul põhjalik ülevaade Microsofti arendusplatvormist ja sundadest. Peale avaettekande on tehniline tase valdavalt 300 (100-400 skaalal), seega on oodatud kindlasti ka kogenud arendajad oma silmaringi laiendamiseks.

Seminar koosneb neljast põhiosast – teenuse ja pilvetehnoloogiad, andmete kiht, ärifunktsionaalsus ning kliendi pool koos kasutajakogemusega. Peaesinejaks on Luka Debeljak, kes tuleb siia Microsofti Kesk- ja Ida Euroopa peakontorist ja kannab sellist põnevat tiitlit nagu Technical Lead for Developer and Platform Evangelism. Rohkem infot Andrese blogist või MS DevDays 2009 kodulehel.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...

  • Hei Sander! Tore näha, et oled osalemas 🙂