Microsoft otsib Eestist tuleviku Office´i loojaid

Steve Ballmer, Stephen Elop

31. jaanuaril kell 12.00 toimub Tallinna Tehnikaülikoolis Microsofti karjääripäev, mille raames on võimalus Eesti IT-tudengitel kandideerida praktikale USA Redmondi ja Euroopa Microsofti arenduskeskustesse.
Tegemist on unikaalse võimalusega kohtuda Microsofti rahvusvahelise värbamismeeskonnaga, kes jagavad noortele nõuandeid oma karjääri planeerimisel. „Mul on väga hea meel, et ka Eesti tudengitel on nüüd esimest korda võimalus kohtuda maailma tipptasemel IT-valdkonna värbajatega ja avada endale seeläbi uusi uksi,“ märkis Microsoft Eesti tehnoloogiaevangelist Andres Sirel ja lisas, et selle programmi kaudu võivad just järgmised Windowsi või Office´i arendajad olla praegused Eesti tudengid.

Üheksa aastat välismaal programmeerijana töötanud Targo Tennisberg julgustab noori rahvusvahelistele praktikatele kandideerima ja tipptasemel kogemusi Eestisse tooma. „Maailma arenduskeskustes töötamine võimaldab mängida kõrgliigas ja omandada lühikese ajaga teadmisi, mida kohapeal koguks aastaid. Usun, et selliste praktikaprogrammide abil saab Eesti suurel määral IT-proffe juurde,“ lisas Tennisberg.

Tallinna Tehnikaülikoolis toimuvale karjääripäevale on oodatud kõik IT-valdkonna eelviimase kursuse tudengid ja selle aasta lõpetajad. Kohapeal saab esitada karjäärinõustajatele oma CV ja uurida erinevate praktikavõimaluste kohta. Värbamismeeskond otsib programmeerijaid, arendajaid ja testijaid kõikide Microsofti tootetiimide jaoks alates Office´ist kuni Skype´i ja Xboxini.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...