Meremessil saab tutvuda Pentaxi binoklite ja veekindlate kaameratega

SO_Satellite_homepage_banner_ENG

Pentax heiskab purjed ja taaskord seilab Tallinna poole messile. Seekord on hinnaliseks lastiks Pentaxi optika juveelid. 1.-3. märtsini toimuval Mere- ja vaba aja messil tutvustavad Pentaxi veekindlaid kaameraid K-30, K-5 II ja WG-2 ning Pentaxi binokleid. Binoklite valik saab olema väga lai, esindatud on erinevate vaateväljade kauguste, suuruste ning hinnaklasside binoklid.

Meremess toimub Eesti Näituste Messikeskuses ja on avatud:

reedel, 1. märtsil 12:00 – 19:00
laupäeval, 2. märtsil 10:00 – 18:00
pühapäeval, 3. märtsil 10:00 – 16:00

Pentaxi box asub B-hallis ja on avatud kõik kolm messipäeva. See on hea võimalus oma silmaga erinevaid binokleid testida, sest kevad pole enam kaugel. Kui Sind huvitab erinevate kaamerate katsetamine, võta kaasa oma mälukaart, et pärast kodus proovipilte arvuti ekraanilt vaadata.

PS. Kuni pühapäevani on kõigi Photopointist ostetud Pentaxi kaamerate ja binoklite ning GoPro ja BeastVision actionkaamerate ostuga kingituseks kaasas tasuta Meremessi pääse.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...