Logitech tõi turule lisaseadme kolmanda generatsiooni iPad’ile

Logitech tutvustas uut klaviatuuri lisaseadet Logitech Ultrathin Keyboard Cover, mis on mõeldud just kolmanda generatsiooni iPadile ning iPad 2’le.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover on suurepärane kaaslane igale iPadile, kuna kaitseb tahvelarvuti ekraani õhukese ja stiilse kattega, mis kinnitub kiirelt ja kindlalt iPad’ile magnetilise klambriga. Seade hoiab iPadi kasutajale mugavas asendis ja muudab seega valitud tegevuse sooritamise tahvelarvutil mugavamaks ja hõlpsamaks. Ultrathin Keyboard Cover klaviatuuri patareil on 6-kuune eluiga (arvestades, et klaviatuuri kasutatakse ~2h päevas) ning seadmel on ka On/Off omadus, mis automaatselt „äratab“ iPadi kui kaas lahti teha ning paneb tahvelarvuti automaatselt ka „magama“ kui kaas sulgeda.  Lisaseade kaitseb kasutaja iPad’i, kuid tänu oma kergusele ei muuda seda oluliselt raskemaks. Logitech Ultrathin Keyboard Cover klaviatuur ühildub seadmega läbi Bluetoothi.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...