Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam

Logitechi mitmekülgne Broadcaster Wi-Fi veebikaamera on suurepärane tööriist nii professionaalile, blogijale kui ka tavakasutajale. Uue Broadcaster Wi-Fi veebikaameraga on tänu juhtmeta ühendusele võimalik praktiliselt iga nurga alt filmida, teha videokõnesid või -konverentse, kuid samuti on võimalik ka roaming ja voogedastus reaalajas.

“Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam võimaldab kasutajal filmida ja striimida nagu professionaal,” ütles Logitechi arvutiplatvormide tootearenduse asepresident Mike Culver. “See aitab Sul võtta oma Mac OS ja iOS videoseadistustest viimast ning teha videokõnesid, lindistada või striimida dünaamilisemalt. See kaamera pääseb paikadesse, kuhu tavaline sisseehitatud kaamera ei pääse. Vaid ühe nupuvajutusega võib hõlpsalt vahetada pilti oma sisseehitatud kaamera ja Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam’i vahel, et Sinu sõbrad või auditoorium saaks nautida standardset vaadet sisseehitatud kaameralt või liikuda uue Logitechi kaamera vahendusel Sinuga ruumis kaasa.“

Uus Broadcaster Wi-Fi veebikaamera on loodud Mac’ile ning ühildub ka Mac’i populaarsete videorakendustega. Kasutajal on võimalik lindistada video QuickTime’ga või Photo Booth’iga, redigeerida või vaadata videoid iMovie’ga või Final Cut Pro’ga ja teha videokõnesid FaceTime’ga, iChat’iga või SkypeTM’iga. Samuti on võimalik kasutada uut Logitechi kaamerat koos iPad’i või iPhone’ga.

Logitech Broadcaster Wi-Fi veebikaameraga on võimalik hõlpsalt ja mugavalt luua professionaalseid videod, teha videokõnesid või –konverentse. Lisaks võib Logitechi uut veebikaamerat kasutada ka koos Mac’i sisseehitatud kaameraga, et lisada teine perspektiiv. Liikuvat Logitechi Wi-Fi kaamerat ja Mac’i sisseehitatud kaamerat kasutades on võimalik filmida korraga kahte erinevat vaadet, nende vahel vahetada või hiljem kaks vaadet kokku „õmmelda“.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...