Kuidas võimaldada Failide varundamist [Windows 8]

Selleks ,et ohutult sülearvutit kasutada on soovitatav teha aktiivselt masinast turvakoopiat. Siinkohal ei pea vist seletama kui tähtsad meie jaoks on andmed. Turvakoopia tegemiseks saame kasutada välist kõvaketast või ladustamise kohta. Mis ei sõltu Välisest allikast, et vältida andmete kaotsiminekut, füüsilise kahju või looduslike ohtude läbi. Soovite oma arvutit kasutada turvaliselt? See juhend õpetab, kuidas.

Ava My Computer ja teosta paremklõps kettal, partitsioonil või kaustal, mida soovite kasutada Failide backup asukohana. Ilmuvast menüüst valida Properties. Nüüd liikuge Sharing alla.

Kliki Advanced Sharing nuppu ja kasti Shere this folder” Jaga seda kausta”. Sisestage uus nimi jagatud kaustale, kui soovite muuta vaikimisi seatud nime. Nüüd klõpsa Permissions nuppule samas dialoogiaknas.


Permissions (Õigused) dialoogiboksis Full Control (täieliku kontrolli) all, tee linnuke kasti Allow (Luba). Vajuta Apply ja salvestada kõik muudatused.

Ava File History Control Panelist ja klõpsa Change drive linki vasakul paanil. Aknas, mis avaneb vajuta nupule Add Network Location.

Nüüd asukoha väljale \\127.0.0.1 \ <share nimi>.

Vajuta Select Folder nuppu ja salvesta muudatused. Ta-da! Failide ajalugu kasutab nüüd määratud kausta kettal.

Turvakoopia – koopia, mille eesmärgiks on andmete kaitsmine juhusliku hävimise või kaotuse eest.

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...