IT-ettevõtete võrkpalliturniir „Kõvaketas 2012“

Kes on IT ja telekommunikatsiooniettevõtete parimad palli üle võrgu lööjad?  Vastus selgub juba 24. novembril kui Viimsi KK Spordihoonesse kogunetakse, et auhind välja mängida.

1. Aeg ja koht
Võistlused toimuvad laupäeval 24. novembrill 2012 Viimsi KK spordikompleksis algusega kell 10.00. Võistluste ajakava selgub mõned päevad enne võistlust ja saadetakse kõigile osalejatele e-postiga aadressile, millelt registreeruti. Osalema pääseb 12 esimesena registreerunud võistkonda!

2. Osalejad
Mängima on oodatud IT ja telekommunikatsioonivaldkonnas tegutsevate ettevõtete kuni 8-liikmelised võistkonnad. Võistkonnas võib olla ka üle kaheksa liikme, kuid auhindade jagamisel arvestatakse kaheksa inimesega. Väljakul on korraga 6 liiget. Võistkonda võivad kuuluda ka naismängijad. Võistkonda võib kuuluda ka kuni kaks võõrmängijat, kes ei tööta antud ettevõttes tingimusel, et nad ei osale ja ei ole registreeritud 2012/2013 a. Eesti või välismaa meistriliigas või meeste esiliiga tasemel.

3. Mängude pikkus ja paremusjärjestuse määramine, erisused reeglites
Mängitakse üldtunnustatud saalivõrkpalli reeglite kohaselt 243-cm-l võrgul. Erisused: mängitakse kahe geimivõiduni 15 punktini (1-punktise vahega), kolmas geim mängitakse vajadusel 11 punktini. Võistkonnal on kasutada üks 30 sekundiline „aeg” ühes geimis. Naismängijate sulustamine ja osalemine naismängijate sulustamise katsel on keelatud. Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval 4-7
võitluslikku kohtumist võimalikult erinevate vastastega ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse.

4. Varustus
Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada numbritega varustatud ühte värvi mängusärke.

5. Osalustasu
Osalustasu võistkonna kohta on registreerimisel enne 10.11.2012 €250. Tasumine toimub arve alusel. Registreerimisel kuni 17.11.2012 on osalustasu €300.

6. Üldnõuded
Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja tagab vajadusel esmaabi.

7. Registreerumine
Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 17. novembriks 2012.

8. Autasustamine
Kolme paremat võistkonda autasustatakse medalitega ja diplomiga ning meenega võistluste korraldajalt/toetajatelt. Ülejäänuid võistkondi autasustaks vastavalt võimalustele karikatega ja meenetega toetajatelt.

9. Turniiri korraldajad
Turniiri peakorraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks on  (+372 51 36 174). Lisainfo: www.spordipilet.ee ja info@spordipilet.ee