Eneta õhtu Tartus: Uudne .NET lahendus, mis muudab Eesti haridusmaastikku

Hei Microsofti sõber, ühine meiega sel neljapäeval, 18. oktoobri õhtul kell 18.00 Nortali (endine Webmedia) kontoris Tartus või virtuaalselt üle Lynci, et kuulata ja arutada .NETil põhineva uudse hariduslahenduse arhitektuuri ja tehniliste väljakutsete teemal.

Tegemist on lahendusega, mille eesmärk on muuta koolitunnis õpetatava info edastamise huvitavamaks ja kaasahaaravamaks ning õpetaja töö lihtsamaks. Teeme kiire äriloogilise ülevaate ning seejärel sukeldume tehniliste väljakutsete ja põnevamate lahenduste tutvustamisse.

Nortali analüütik Alar Antons ja .NET arhitekt Sander Laumets teevad lahendusest kiire äriloogilise ülevaate ning seejärel sukeldume tehniliste väljakutsete ja põnevamate lahenduste tutvustamisse.

Lisainfo ja registreerumine läbi portaali http://bit.ly/enetanortal

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...