Build Liveblog

Konverentsi alguseni on jäänud vähem kui tund ning meiegi valmistume nüüd koos Livblogi pidama. Heiki on juba kohapeal oma sülearvutit paika sättimas ning meie siinpool lompi oleme juba projektorid seinale näitama sättinud. Veel on aega võilevad ja kohvi endale teha. Sosinad käivad, et kõik Buildil osalejad saavad 4 tuumalise ARM protsessoriga Windows 8 tahvli mis on Samsungi poolt tehtud.

Samsungi tablet näeb igatahes väga kena välja, pilt allpool kuid sosinate järgi pidid Media badgiga tegelased sellest ilma jääma :(. Ühtlasi on meil ligipääs ka backstage juurde, seega kindlasti saab ka ekslusiivset infot pärastpoole.

[iframe http://smooth.akamai.istreamplanet.com/msft/build/default.html 640 360]

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...

  • oeh, jäin nüüd natuke hiljaks 🙁 aga küsiks mis windowsi taskbar’iga tehtud on ?